Skip links

Sağlıklı işletmemiz pek yakında sizlerle!

Bir yıl önce, İstanbul’da yaşayan 50 kadına iş ve düzenli gelir kaynağı olacak bir şirket kurma hayalimiz vardı. Amacımız, onlara hem yeni beceriler kazandırmak hem de işletmelerin nasıl yönetilip geliştirileceğini öğretmekti.

“Herkese bir grup kadının bir hobi olarak değil, kendi şirketlerini başarılı bir şekilde yönetmelerinin mümkün olduğunu kanıtlamak istiyoruz!”

Hayallerimizi paylaştığımız Türk ve Suriyeli kadınların “Bu yolculukta biz de varız! Bir grup kadının kendi şirketlerini hobi olarak değil, başarıyla yönetebileceğini herkese kanıtlamak istiyoruz! Birlikte tüm önyargıların, engellerin ve zorlukların üstesinden gelmeye, kadın işsizlik oranlarını yerle bir etmeye kararlıyız.” dediğini gözlerinden okuduk.

Hayallerimizi paylaşan muhteşem insanlarla bir aradayız. İlk yatırımımızı da Avrupa Birliği’nin Dünya Bankası yönetiminde olan Türkiye’deki Mülteciler için Mali Yardım Programı’ndan almayı başardık.

İlk yılımız, yeni şirketimizi kurma, doğru ekip üyelerini bulma, tüm üyelerimizin yeteneklerini geliştirme, kooperatifimizi tescil ettirme, tüm yönetimsel ve hukuki zorlukların üstesinden gelmeyle ancak en çok da mutfağımızı kurmanın heyecanıyla bir solukta geçip gitti. Sonunda buradayız! Yorgunuz ama çok gururluyuz! İşletmemizin kapılarını açmamıza çok az kaldı.

Yakında iki tane daha ekleyeceğimiz beş salata çeşidimiz var (üstelik tasarım aşamasında olan çorbalarımız, smoothie’lerimiz ve sekiz diğer salata çeşidimiz de yolda. Muhteşem lezzetlerle karşınızda olacağız!). Salatalarımızı garnitür olarak düşünmenizi istemeyiz. Her salata tabağımız size TÜM besinleri, vitaminleri ve gün boyu ihtiyacınız olan enerjiyi verecek eksiksiz bir öğün sunuyor. Tariflerimizin hepsi, yetenekli şeflerimiz ve beslenme uzmanlarımız tarafından hazırlanıyor ve 200’e yakın şanslı ekip üyemizin lezzet testinden geçiyor.

Levent, Gayrettepe ve Maslak’taki ofislere satış yapmaya başlayacağız. Bu semtlerde çalışıyorsanız şanslısınız! Sağlığınızı koruyacak enfes lezzetleri kapınıza kadar getirebiliriz. Teslimatımızı öğle saatlerinde yapacağız ve başlangıç için toplu sipariş (5-6 salata) vermeniz bizi çok mutlu eder. Kim bilir, belki de bu fırsatla haftanın bir gününü “sağlıklı gün” ilan edebilir, haftanın EKİP (Etkin Kadın İş Platformu) gününü bizimle paylaşabilirsiniz.

Açılışımız, salata menümüz, sipariş bilgilerimiz, ödeme yöntemlerimiz ve dahası hakkında bilgi almak istiyorsanız Instagram’da @etkinkadinisplatformu hesabımızı takip edebilir veya ekiplatformu.com üzerinden bültenimize abone olabilirsiniz (aboneliği dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz). Buradaki bağlantıya tıklayıp kataloğumuzun yer aldığı WhatsApp hesabımıza erişerek de sipariş verebilirsiniz.

Bizi arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınıza anlatmaya ne dersiniz? Tüm EKİP sizinle tanışmaya can atıyor!